księga gości..

archiwum..

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień


linki..

Dudek

designed by Moony

Link :: 13.12.2004 :: 16:08
Siemka ludki
new blogasek! why?? tak wyszło. kolejny kaprys.
coś o mnie?? Magda jestem, licze sobie 13 latek i 3 dzionki:D. z Lublinka jestem i mykam do I gim:). poza tym kocham sport - jestem w klasie sportowej i trenuje siatkę:D rodzeństwo?? jakieś się znajdzie - jedna starsza o 3 latka siorka. oprócz tego I wszelkiego rodzaju zwierzaczki - mam chomiczka Dziubka i pieska Florka:D.
papatki, no i kissy dla wszystkich fajnych ludków
na zawsze wasz madzik
Komentuj(1)


Link :: 13.12.2004 :: 19:56
Yo ludeczki!
dzienki za cały jeden koment. właśnie szkukam historii neta na infe. poza tym jestem już od tygodnia chora - wirus czy coś tam takiego no i coś tam z uszkami (trzy tygodnie temu miałam zapalenie:-( tak oprócz tego to nic. nudze się tylko i tyle:(. nawet nota robi się nudna dlatego kończe.
paps wszystkim i of course buziaki
na zawsze wasz madzik
Komentuj(0)


Link :: 13.12.2004 :: 20:43
My urodzinki:D
tak właściwie to jeszce chciałam dodać że 3 dni temu miałam urodzinki:D. i w końcu mam 13 latków. ale rzecz w tym że dostałam na mase fajowskie prezenciki. co prawda nie robiłam takich urodzinek dla friends'ów, ale za rodzinka się postarała.
cio dostałam??
- taki tam wisiorek i branzoletke od dziadzia
- Bongosy od rodziców (dla niezorientowanych to takie 2 bębenki:)
- pokrowiec na kome od siorki
- no i najfajniejsze - piórniczek z niciów w kształcie żyrawki od wójostwa. jest taki na mase cute:D
to tyle.
*dzienki wszystkim*
i czekam na nowe komenty!?!
pa =*=*

na zawsze wasz madzik
Komentuj(1)


Link :: 14.12.2004 :: 14:39
i kolejne nudne popołudnie
hmmm.. co tu dużo gadać. o 11:00 pobudka, jakieś tam śniadanko, maraton TV, a później się zobaczy. wracając do wczoraj to tak sobie myśle wypije sobie soczek TYMBARK. otwieram a na kapslu napis "JA CIĘ JUŻ GDZIEŚ WIDZIAŁEM". nie no ja nie moge jakie to jest kretyństwo. co wy o tym myślicie??
łee.. jutro już pewnie do budy. nie chce.. ale może się jeszcze coś skmini!?!:D:P ale mam do was inną sprawę..:
to taka maja gorąca proźba. mam nadzieję, że ktoś chciałby mi pomóc. no bo chodzi o to że chciałabym żeby mój bloguś był taki troszki fajniejszy, ale ja się na tym zbytnio nie znam. i właśnie o to tu chodzi. więc jakby ktoś mógłby i chciał mi jakoś pomóc. chodzi mi o umieszczanie na blogu jakiś takich róźnych bajerów. np zegarków, czata, itp. itd. chętnie też naucze się robić szablony:D. bardzo proszę o zgłaszanie się chętnych:):).
z góry *dzienki*
przesyłam pozdrówka :P:D:)

na zawsze wasz madzik
Komentuj(0)


Link :: 14.12.2004 :: 15:48
święta tuż tuż
ludeczki! właśnie zdałam sobie sprawę że juz za dziesięć dni święta. zimy coś nie widać:-(. a co do mikołajek to jest bosko. od rodziców spoko. bluzeczke i żarciołko dostałam, ale w school... JESZCZE nic nie dostałam:(. wszyscy normalnie coś nabyli 6, a ja jako jedyna nic nie dostałam...łeee... dziewczyna która miała mi coś kupić była chora, teraz ja jestem!?! ja chce mój prezęcik!
a tak wogóle to prosze zerknąć na notkę pod bałwankiem. zamieściłam w niej proźbę o pomoc (tam znajdziecie więcej szczegółów:)
3majcie sie wszyscy =*
na zawsze wasz madzik
Komentuj(1)


Link :: 15.12.2004 :: 13:28
Ziejowsko jest:D!?!
czemu?? więc 2 tygodnie temu byłam na szkolnej wymianie na Litwie [(było fajniej niż zajefajnie;)!?!;]. no i dzisiaj idę sobie do skrzyneczki na listy, zaglądan do niej a tam złota koperta, a na niej:
Viktorija Baćkovaité
jakiś tam litewski adresik
5300 Panevėžys
Lithuania

z drugiej maniki moje imię, nazwisko, adresik, no i dół. wchodze do domu, otwieram, a tam taka cute karteczka urodzinowa:) i krótki liścik:)[po angielskiemu of course;]. co prawda troszki błędów, ale da się opczaić o co idzie. no więc życzonka urodzinowe i takie tam pierdoły co tam u mnie, co w szkole, itp, itd:D. dobra dobrze jest, no przynajmniej pamiętała kiedy mam brithday:D:D. zaraz ide jej odpisać:p, ale najpierw jeszcze raz przypomnę my prośbę o pomoc. dobra napisze wszystko jeszce raz gdyby komuś nie chciało się przesunąć w dół:P. więc:
mam nadzieję, że ktoś chciałby mi pomóc. no bo chodzi o to że chciałabym żeby mój bloguś był taki troszki fajniejszy, ale ja się na tym zbytnio nie znam. i właśnie o to tu chodzi. więc jakby ktoś mógłby i chciał mi jakoś pomóc. chodzi mi o umieszczanie na blogu jakiś takich róźnych bajerów. np zegarków, czata, itp. itd. chętnie też naucze się robić szablony:D. bardzo proszę o zgłaszanie się chętnych:):).
plizzz... ludzie zlitujcie się nade mną:-(
dobra ide pisać tego lista do Viktoriji.
papcik =* (i special podziękowania for Viki za kartałkę i lista *dzienki*;) i zachęcam do pisania komentów:];p
na zawsze wasz madzik
Komentuj(0)


Link :: 16.12.2004 :: 11:13
Jutro już szkółka:-(
łee.. jutro już a może nawet wreszcie do szkółki. sama już nie wiem. a dziś na ang. dod. trzeba się wziąć za nauke. jeszce koniec semestru. a jutro sprawdzian biol.. o mój Boże już mnie głowa boli.. rano obudził mnie głód:(. coś tam zeszamałam, później wycinałam choinki z kolorowego papieru (nawet nie pytajcie po co mi one[!?!]), teraz nota a później TV. jeszcze zeszyciki się przepisze, coś tam do książek zajrzy, ang. no i patulać. teraz fajnej muzyczki sobie słucham:D. nie wiem już sama co pisać żeby was zadowolić. w końcu i tak co mi tam bo pustkami świeć. komenów zero, chociaż nie na początku jakieś tam 3 były. dobra, dobra nie zanudzam was więcej:)
wstawie tylko obrazeczek i papatki
na zawsze wasz madzik
Komentuj(0)


Link :: 26.12.2004 :: 16:31
święta, święta i po świętach :D
nom wreszcie zdecydowałam się coś naskrobać:D. po 1. aktywowałam sobie blogaska na stałe:P, po 2. jak zwykle zero komentarzy (dlotego też wachałam się co do punktu poprzedniego:), no i wreszczie po 3. święta. w rozwinięciu punktu nr. 3 chciałabym napisać o tegoocznych świątkach. sorka że nie złożyłam wcześniej życzonków ale już nie miałam czasa:(. mam nadzieje że wszystkim upłynęły one good i wszyscy są teraz happy:D. dostałam szlafroczek, lusterko ze szczotką do włosów i kase:) *dzięki* św. Miki:p. piszcie co wy dostaliście;]. ja wogóle byłam na świątki u babci. 555 km. z tąd - jakieś 8-9 godzinek jazdy. a w małym mieszkanku babci (2 pokoje:) w sumie 16 osób:-D. wesoło było:)
przed sylwkiem jeszcze coś napisze ale narazie papa=*
na zawsze wasz madzik
Komentuj(2)


Link :: 27.12.2004 :: 14:37
łyżwy i mój przyjaciel
po pierwsze to jest notka poświęcona mojemu najlepszemu przyjacielowi. ale o tym później:), narazie napisze o dniu dzisiejszym:D. no więc byłam na łyżwach z kuzynką. było świetnie:p.
teraz o moim friendsu. ma na imię Maciek i przyjaźnie się z nim od 5 lat. chciałabym mu podziękawać za wsparcie i za wszystko co dla mnie zrobił.
kissy i pozdrówka dla wszystkich
a w szczególności dla Maćka =*=*
jesteś super:D:):D:P:]:p
(i dzięki za komenta)
papatki

na zawsze wasz madzik
Komentuj(1)


Link :: 28.12.2004 :: 13:44
i znowu lodo:)
today znowu byłam na lodowisku:D jak zwykle zajefajnie było:). byłam z kuzyneczką i jej koleżnką, ale spotkałam na miejscu jeszcze dużo luda:P. były 2 kumpele z klasy, dwóch kolegów, no i jedna koleżanka o rok starsza - Kinga. do domciu wracałam z jednym z tych kumpli, czyli Kamilem i tą Kingą. jutro też razem idziemy:D;p. teraz słucham sobie fajnej muzyczki i gadam na gg z Macikiem:).
pozdro dla wszystkich wyżej wymienionych:D;p:);]
na zawsze wasz madzik
Komentuj(0)


Link :: 28.12.2004 :: 13:57
plany na sylwka
dziś to już druga nota no ale musiałam...
wczoraj tak sobie pomyślałam, że jeżeli moje plany na tegorocznego sylwka to:
zamknięcie się w pokoju i patrzenie w sufit
to trzeba coś skminić żeby troszki fajniej było. no to zadzwoniłam do najlepsiejszej psiapsióły no i ją zaprosiłam. i co?? i super bo będzie mogła do mnie wbić!!
pozdrawiam Cie Olu i czekam na ciebie
a już doczekać się nie moge
paps =*=*

na zawsze wasz madzik
Komentuj(0)


Link :: 29.12.2004 :: 17:10
zajefajny dzionek:D
dzisiaj znów na lodo:] trzeba było wcześnie wstać:/ ale opłacało się:D na przystanku spotkałam Kamila. wsiedliśmy w aut. 26 w którym były już Kaśka i Kinga. na lodo spotkaliśmy Szymka. ja jeździłam cały czas z Kaśką bo ona nie za dobrze jeszcze jeździ i się sama troszki bała:) tylko na koniec na moment odjechałam żeby podkość Kamila i Szymka. no i tak jade za nimi patrzymy się, a tu Kinga potchnęła się o jakieś dziecko:D, później potchnął się o nie Kamil:D, później wywrócił mnie Szymek:D, a później ja jego:D. i tym oto sposobem wszyscy leżeli na lodzie.
jutro też idziemy:) tylko że w tym samym czasie jest trening:/. ale kij ide na lodo. może pan G. mnie nie zabije.
po lodowisku przyszłam do domku, zjadłam obiadek, poszłam w kime. spałam sobie jakieś 2 godzinki. no i jak się obudziłam to se pomyślałam że tą notke napisze, no więc pisze:D
na razie nic mi się robić nie chce. starsi rachunków za kome zapomnieli mi zapłacić, więc konto mi zablokowali. milutko, co nie:]?!?
pa
na zawsze wasz madzik
Komentuj(1)


Link :: 30.12.2004 :: 20:42
z każdym dniem jest fajniej...
dziś znowu na lodo. zawaliście było:D. jak zwykle wszyscy się podcinali, 10 minut przed końcem facet wywalił mnie z lodowiska bo widział jak podcinałam Szymka ;P. oj ogólnie zieja była.
po lodowisku poszliśmy z Kamilem (ja, Kaśka i Szymek:) do MediaMarktu, Leclerca i kwiaciarni (jego mama miała dzisiaj urodzinki).
w chałupie jak zwykle nudy :/. jutro ide już na trening. dziś były tylko 3 dziewczyny i pan G. był BARDZO zły. szkoda że mnie lodo ominie no ale... lepiej nie ryzykować śmiercią męczeńską:D:p.
na dziś tyle. jutro sylwek. szykować się ludzie =]=]
papsss...
na zawsze wasz madzik
Komentuj(0)